MediaCat

Molped’in yeni marka yüzü Elçin Sangu

Elçin Sangu ve Molped, Kız Sözü ile bir arada.

Molped’in yeni marka yüzü Elçin Sangu

Kendisini genç kızların en yakın arkadaşı olarak konumlayan Molped, Elçin Sangu ile iki yıllık işbirliğine imza attı. Buna göre, Molped’in yeni marka yüzü Elçin Sangu oldu.

Markanın Elçin Sangu işbirliğiyle hayata geçirdiği, Kız Sözü mottosuyla hayat bulan kampanyanın lansmanı, Hayat Kimya Hijyenik Ped Kategorisi Global Pazarlama Direktörü Gülhan Eğilmez ve Elçin Sangu’nun katılımlarıyla dijital ortamda gerçekleştirildi.

Sangu’nun kamera karşısına geçtiği film şöyle:

Molped’le işbirliği yapmaktan heyecan ve gurur duyduğunu belirten Elçin Sangu, Molped’i tercih etmesinde markanın kadınların birbirlerini destekleme konusunda ilham vermesinin yanı sıra annesinin de eski bir Molped çalışanı olmasının etkili olduğunu söyledi. Senaryoyu okuduğu anda projenin içinde yer alması gerektiğini düşündüğünü söyleyen Sangu, “Bu işin bir hikâyesi ve bu hikâyenin ürünle bir bağlantısı var. Biz kadınlar, eğer inanırsak, kendi gücümüzün farkına varırsak başaramayacağımız hiçbir şey yok. Ben istiyorum ki ‘Kız Sözü’ kadınların her an zihninde olsun. Her başarıda daha iyisini başarmaya sözü olsun, bir takım engeller onu durduğunda yeniden devam edebileceğine inandığı sözü olsun, kendisini ve arkadaşlarını motive ettiği bir söz olsun” dedi.

Bugüne kadar başardığı ‘kız sözlerine’ değinen Sangu, “Konservatuvara girmek istiyordum ve bunun için söz vermiştim kendime. Başardım. Ardından oyunculukla ilgili yapmak istediklerimi gerçekleştirdim. Şimdi ise hukuk okumak istiyorum. Her yaştan tüm kadınların kendilerine inanmalarını ve istediklerinde pek çok şeyi başarabileceklerini bilerek yaşamalarını istiyorum. Biz kadınlar kendimize inanırsak ve üstelik birbirimize destek olursak gerçekten başaramayacağımız bir şey yok. Bundan sonra da kadını destekleyen projelerin içinde biraz daha fazla yer almak istiyorum. Molped ile yol arkadaşlığımızın bunun başlangıcı olacağına inanıyorum” diye konuştu.

Lansmanda gerçekleştirdiği konuşmasında Molped’in en yakın arkadaş olmak adına 20 yıldır adımlar atmakta olduğunu, en yakın arkadaş olmanın sorumluluk, destek ve emek istediğini söyleyen Hayat Kimya Hijyenik Ped Kategorisi Global Pazarlama Direktörü Gülhan Eğilmez, Kız Sözü kampanyasıyla birlikte kızlara destek için bir koçluk programını hayata geçireceklerini ifade etti. Eğilmez, sözlerine şöyle devam etti:

“Önümüzdeki ay itibarıyla 100 günde 100 kıza hedeflerine ulaşmaları için profesyonel koçluk verme taahhüdümüz var. Genç kızların hedeflerini ve isteklerini netleştirmesi, ‘Kız Sözü’ vermesi ve bu sözü tutabilmeleri için onları engelleyen düşüncelerden özgürleşmelerini hedefliyoruz. Daha önce belirlediği idealler ve amaçlar varsa bunlara ulaşmasını engelleyen noktaları görmesini sağlamak da bu projenin bir parçası. Tüm bunlara ek olarak bu projemiz, onların kendini daha iyi tanımasına, kendine güvenmesine, yeteneklerini geliştirmesine, yeni beceriler kazanmasına, yeni fırsatlar oluşturmalarına yardımcı olacaktır. Başvuruları www.kizsozu.com adresinden alacağız. Tüm detaylar bu site üzerinden takip edilebilecek.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.