Moda, alpaka

Samsung'un Galaxy Note 10 için hazırladığı reklam filmi yayında.

10.09.2019 - 10:04 | Arzu Nilay Kocasu

Samsung, geçtiğimiz ay lansmanı gerçekleştirilen akıllı telefonu Galaxy Note 10’un özelliklerini tanıtmak için hazırladığı reklam filmini yayınladı. Alpakalardan aldığı ilhamı Galaxy Note 10’unun maharetleriyle birleştirerek modaya yön veren bir kadının başrolünde olduğu film reklam ajansı BBH New York imzası taşıyor.

Samsung markası için Publicis ekibiyle birlikte çalışan BBH New York ekibi telefonun lansmanı için kendilerine “teknoloji kategorisine farklı bir yaklaşımda bulunma” görevinin verildiğini söylüyor.

“Samsung Galaxy Note 10’in sunduğu tüm ciddi yüksek teknoloji ve eşsiz ürün faydalarını eğlenceli ve hafızalara kazınacak bir şekilde göstermek istedik” diyor BBH New York ECD’si Jonathan Mackler: “Hedefimiz marka mesajına spontanlık ve mizah katmak, Samsung’un konumunu yükselterek onu geleneksel olarak soğuk, özellik odaklı teknoloji dünyasından ayırmaktı.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Samsung
  • Reklam Ajansı: BBH NY
  • Yapımevi: MJZ
  • Yönetmen: Nicolai Fuglsig
Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.