MMA’nın CEO’su görevinden ayrılıyor

Mobil Pazarlama Derneği (MMA), kuruluşun CEO’su ve aynı zaman da başkanlığını yürüten Mike Wehrs’ın yıl sonunda ayrılacağını duyurdu...

10.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Mobil Pazarlama Derneği (MMA), kuruluşun CEO’su ve aynı zaman da başkanlığını yürüten Mike Wehrs’ın yıl sonunda ayrılacağını duyurdu.

Mobil Pazarlama Derneği (MMA), kuruluşun CEO’su ve aynı zaman da başkanlığını yürüten Mike Wehrs’ın yılsonunda ayrılacağını duyurdu. MMA’nın Yönetim Kurulu Başkanı Frederico Pissani, yeni biri atanana kadar, vekâleten CEO pozisyonuna getirilecek.

Wehrs’in ticaret alanında çalışmayı planladığını belirten MMA, Wehrs’in gelecek yıl Haziran ayına kadar, MMA’nın Global Executive Komitesi’nde özel danışman olarak görev alacağını açıkladı.

2008 yılının Haziran ayında MMA’ya katılan Wehrs, önceki Ceo Laura Marriot’un Aralık 2008’de görevi bırakmasından sonra CEO pozisyonunda göreve getirilmişti.
Wehrs, MMA’nın CEO’luğunda bulunduğu süre boyunca, üyeliklerin ve yerel belediyelerin derneğe girişlerinin artmasına katkıda bulundu.

Merkezi ABD’de bulunan derneğin Kuzey Amerika, Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu ve Afrika ve Asya Pasifik’te, 40 ülkede 700’den fazla üyesi bulunuyor.

Kaynak: medyaloji.net