MIXX DigiTalks başlıyor

Etkinlik 13 Nisan'da Four Seasons Bosphorus'ta.

31.03.2017 - 14:18 | MediaCat

MIXX DigiTalks başlıyor.

Aklı ve ruhu her daim genç X Kuşağı’ndan cep telefonsuz yaşayamayanlara, “benim dünyam dijital” diyen herkesin davetli olduğu MIXX DigiTalks için geri sayım başladı. IAB Türkiye tarafından Facebook desteğiyle düzenlenen etkinlik MIXX Awards ile aynı günde, 13 Nisan 2017 09:00-13:00’te Four Seasons Bosphorus’ta gerçekleşecek.

Dr. Mahmut Kurşun’un dijitalin makro ekonomiye katkısını anlatacağı “Ekonominin İtici Gücü Reklam”, GfK Marka ve Müşteri Deneyimi CEEMETA Bölge Ürün Yöneticisi Karolin Abda’nın dijital reklamın markaya yönelik etkisini irdeleyeceği “Dijital Markanıza İyi Gelir” sunumlarının yanı sıra YouTuber Berkcan Güven, Unilever Dijital ve Pazarlama Dönüşüm Direktörü Yüce Zerey, Ciner Yayın Holding Dijital Medya Pazarlama ve Satış Direktörü Uğur Timurkan gibi isimler “influencer” pazarlamasından dijital tüketiciye özel içeriğe ve geleneksel televizyonculuğun dijital evrimine; mobil pazarlamadan audio yaratıcılığa ve e-ticarete kadar sektör gündemini meşgul eden pek çok konuyu masaya yatıracaklar.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak isteyenler MIXX DigiTalks’un internet sitesine buradan ulaşabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.