Mixx Awards başlıyor

IAB Amerika’nın lisansıyla bu yıl ilki düzenlenen Mixx Awards (Marketing Intelligence and Excellence)...

23.08.2010 - 00:00 | MediaCat

IAB Amerika’nın lisansıyla bu yıl ilki düzenlenen Mixx Awards (Marketing Intelligence and Excellence), interaktif reklam kampanyalarını performansıyla birlikte değerlendiriyor. Ajansla reklamverenin birlikte katıldığı yarışmada stratejiden yaratıcı çalışmaya ve uygulamaya, medya planlamasından entegrasyona, verimlilikten yatırımın geri dönüşüne (ROI) kadar tüm iletişim katmanları ele alınıyor, puanlanıyor. Kazanan çalışmalar arasından uygun nitelikte olanlar, Mixx Europe’a katılma imkanı elde ediyor.

Mixx Awards marka farkındalığı, doğrudan pazarlama, ürün lansmanı, marka siteleri, çapraz mecra entegrasyonu, dijital entegrasyon, mobil platformlar, sosyal pazarlama, oyunlar, ev dışı interaktif dijital reklamlar, markalı içerik, B2B, kar amacı gütmeyen hizmetler olmak üzere 13 farklı kategoriyi kapsıyor. Bu yıla mahsus olmak üzere Mixx’in jürisi olarak IAB Yönetim Kurulu görev yapacak. Böylece çalışmalar ajans, reklamveren ve yayıncı olarak dijital dünyanın tüm taraflarının temsil edildiği bir jüri tarafından değerlendirilmiş olacak.

Yarışmaya 01.04.2009 – 30.09.2010 döneminde gerçekleştirilen tüm reklam kampanyaları katılabilecek. Son başvuru tarihi 30 Eylül 2010 olan Mixx’in ödül töreni 25 Kasım 2010’da Four Seasons Bosphorus’ta düzenlenecek. IAB Türkiye yetkilileri, Mixx’in dijital dünyanın gelişimi adına önemli bir misyon üstleneceğini çünkü Mixx başvurularının her birinin, interaktif reklamcılığın pazarlama iletişimindeki yerini, etkisini ortaya koyan bir başarı öyküsü olacağını belirtiyor. Bu yönüyle bir eğitim aracına dönüşecek Mixx Awards 2010’la ilgili ayrıntılı bilgi almak için www.mixxawards-tr.org

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.