MediaCat

Misli’ye yeni CMO

Yeni dönemde Misli’nin pazarlama faaliyetlerine liderlik edecek isim belli oldu.

Misli'ye yeni CMO

Resmî bahis platformu Misli’de pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcılığı (CMO) görevine uzun yıllar Yemeksepeti CMO’su olarak görev yapan Okan Erol atandı.

Misli’de ürün ve markanın geliştirilmesi, pazarlama faaliyetlerinin yönetimi ve büyüme stratejilerinin oluşturulması konularında yönetim ekibiyle birlikte çalışacak olan Erol, şirketin pazarlama stratejisini güçlendirecek ve Misli’nin büyüme hedeflerine öncü rol oynayarak katkı sağlayacak.

Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Bölümü’nden mezun olan Okan Erol, yüksek lisans eğitimini İngiltere’de Cranfield Üniveristesi’nde stratejik pazarlama alanında tamamladı. Kariyerine 2010 yılında Tesco bünyesinde dijital pazarlama yöneticisi olarak başlayan Erol, 2012’den bu yana Yemeksepeti’nde pazarlama iletişimi, marka yönetimi, CRM, medya planlama, dijital pazarlama, içerik pazarlaması, işbirlikleri, sadakat pazarlaması, kampanya yönetimi, iç iletişim ve kreatif süreç yönetimi gibi farklı görevler yürüttü.

Okan Erol, CMO olarak Misli’deki görevine 1 Ağustos itibarıyla başladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.