MediaCat

Mısır hiyeroglifleriyle modern hikâyeler

Tribeca Film Festivali’nden büyük hikâyelerin zamansızlığını anlatan bir kampanya.

Mısır hiyeroglifleriyle modern hikâyeler

Bu yıl 25 Nisan – 4 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek Tribeca Film Festivali, büyük hikâyelerin zamansızlığını anlatmak adına, modern hikâyeleri Mısır hiyerogliflerine döken bir kampanyayla karşımızda.

Yıldönümü etkinlikleri kapsamında; Francis Ford Coppola’nın yönettiği Apocalypse Now’ın restorasyonlu haliyle 40’ıncı, This Is Spinal Tap’in 35’inci, The Simpsons’ın ve Say Anything’in 30’uncu yaşlarını kutlayacağı festival için hazırlanan DDB New York imzalı kampanyada modern hikâyeler, bir Mısırbilimci’nin de yardımıyla hiyeroglif illüstrasyonlara dönüşüyor.

Cenk Ertürk’ün yazıp yönettiği, kadrosunda Haluk Bilginer, Ali Atay, Hande Doğandemir, Arın Kuşaksızoğlu ve Mehmet Özgür gibi isimlerin yer aldığı Nuh Tepesi filminin prömiyerini yapacağı Tribeca Film Festivali’nin kampanyası açıkhavada da murallar ve festivalin altı ayağı (film, televizyon, müzik, sanal gerçeklik, online çalışma ve canlı sohbetler) için hazırlanan ilanlarla boy gösteriyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.