Minnettarlık üzerine kısa bir film

Tayland menşeli C.P. Group, şirket kültürünün temelindeki minnettarlığı bir anne ile oğul arasındaki duygu yüklü ilişkiyle anlatıyor.

25.09.2018 - 14:52 | Arzu Nilay Kocasu

Minnettarlık üzerine kısa bir film

Tayland’ın en büyük şirketlerinden C.P. Group (Charoen Pokphand Group), şirket kültürünün en önemli bileşenlerinden biri olduğunu söylediği minnettarlığı anlatan altı buçuk dakikalık bir reklam filmi yayınladı. Alzheimer hastası annesini bir başkasına emanet etmek istemediği için her gün işe onu da yanında getiren bir öğretmenin hikâyesini anlatan duygusal film Ogilvy Tayland imzası taşıyor.

C.P. Group’un “Gratitude” isimli kampanyası kapsamında yayınlanan reklam filmi, markanın Tayland’ın kültürel kimliğinin en önemli parçalarından biri olarak tanımladığı minnettarlık mefhumuna odaklanıyor.

“Minnettarlık daima Tai kültürünün ayrılmaz bir parçası olmuştur” diyor C.P. Group CEO’su Supachai Chearavanont: “Bu kampanya tüketicilerimiz, tedarikçilerimiz ve her biri başarımızda birer rol sahibi olan paydaşlarımız için beslediğimiz minnettarlığı anlatıyor.”

KÜNYE

  • Reklamveren: C.P. Group
  • Reklam Ajansı: Ogilvy Tayland
Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.