Minik kızın Corolla sevgisine Toyota’dan sevimli yanıt

Marka, 9 yaşındaki kız çocuğunun Corolla sevgisini karşılıksız bırakmadı.

17.12.2019 - 11:43 | Gönül Hadımlı

Yaşadığımız evler gibi, arabalar da hayatımızdaki önemli kilometre taşlarını aşarken yol arkadaşımız olur. Ancak arabalar genellikle bir süre sonra değiştirilir, satılır, yerini yenisine bırakır ve geriye de anılarınız kalır. Twitter’da lheisenbergI adlı kullanıcının aktardığı olayda ise ailesinin satma kararı aldığı arabasıyla gönül bağı kuran ve birlikte biriktikleri anılarına sahip çıkan 9 yaşında bir kız çocuğu var.

Babası Toyota Corolla model aracını satan küçük kız, aracın yeni sahibinin okuması temennisiyle aracın dikiz aynasına sıkıştırdığı kağıda şu notu yazıyor: “Merhaba, biz bu arabanın eski sahipleriyiz. Unutmadan, kızın varsa selam söyle. Eski arabamıza iyi davran. Arabanın benim üstümde bir sürü anısı var. Ad söylemeyeceğim. Toyota Corolla’ya iyi bak.”

Dikiz aynasına sıkıştırılan not teknik serviste fark ediliyor ve marka da küçük kıza sürpriz bir yanıt sunuyor. Toyota Corolla’ya bu sevimli vedayı tebessümle karşılayan kurumsal iletişim ekibi, küçük kıza bir Toyota Corolla maketi hediye ediyor ve babasına da bir mektup yolluyor.

Kaynak: Twitter: @lheisenbergI

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.