MediaCat

Mindshare Türkiye’de üst düzey atama

Ayşe Ketenci, Mindshare Türkiye yönetimine katıldı.

Mindshare Türkiye’de üst düzey atama

Mindshare Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Ayşe Ketenci, icra kurulu üyesi ve Unilever Client Lead göreviyle Mindshare Türkiye’ye katıldı.

Mindshare CEO’su Neslihan Olcay, Ayşe Ketenci’nin Mindshare Türkiye ailesine katılışını, “Mindshare Türkiye olarak işimizin odağı her zaman müşterilerimiz ve bunu sağlamak için her alanda en iyi yeteneklerin bünyemizde yer almasını arzu ediyoruz. Global stratejimize paralel olarak Türkiye’de de bu sene dijital alandaki yatırımlarımızı artırarak büyümeye devam etmeyi hedefliyoruz. Daha önce reklamveren tarafında birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz ve sektörde değerli bir yere sahip olan Ayşe Ketenci’nin aramıza katılmasından mutluluk duyuyoruz” sözleriyle yorumladı.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi’nde pazarlama iletişimi üzerine tamamlayan Ayşe Ketenci, kariyerine Fida Film’in pazarlama bölümünde başladı. Rekta Reklam’da medya planlamasıyla tanışan Ketenci, 2008 yılında Starcom Mediavest Group’ta P&G, Samsung gibi reklamverenlerin entegre iletişim planlamasını ve çeşitli konkur süreçlerini yönetti.

2016’dan itibaren Vodafone Türkiye’de medya kıdemli müdürü olarak çalışan Ketenci, online ve offline medya satınalma ve planlama süreçlerine liderlik ederken, Vodafone’un global adtech yapılanması, performans pazarlaması, içerik işbirlikleri, MMM çalışmaları, medya-marka araştırmaları gibi çeşitli süreç ve projeleri yönetti.

Vodafone’daki görevi süresince IAB Yönetim Kurulu Üyesi olarak dernek bünyesinde influencer pazarlaması, dijital ses ve açıkhava çalışma gruplarına başkanlık eden Ketenci, sektörü bilgilendirmeye yönelik çeşitli seminer, webinar ve rapor çalışmalarında bulundu.

Ketenci, İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde öğrenim hayatına devam etmekte.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.