MediaCat

Milletvekilleri bilardo oynayacak

Bilardo eğitimi alacak olan 24. dönem milletvekilleri, yapılacak müsabakayla hünerlerini gösterecekler.

Milletvekilleri bilardo oynayacak

Bu yıl 5.si düzenlenen Meclis Oyunları Müsabakaları kapsamında bu kez de milletvekilleri bilardo oynayacaklar. En çok tercih edilen Bilardo branşı, ‘Karom’ yani ‘3 Top’ ve Pool diğer adıyla Amerikan bilardosu oynayacak milletvekilleri ilk olarak kısa bir disiplinlerinde eğitim alacaklar.

Eğitim süresi sonunda vekillerimizin beceri düzeyleri göz önünde bulundurularak müsabakalar yapılacak. ‘3 Top’ disiplininde 11 sayı üzerinden 2 galibiyet seti üzerinden gerçekleştirilecek faaliyet eğer ‘Pool’ disiplini tercih edilirse 8 top branşında 5 galibiyet seti üzerinden gerçekleştirilecek.

Müsabakaya Antalya milletvekili Mehmet Günal, Balıkesir milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Bolu milletvekili Ali Ercoşkun, Bursa milletvekili Necati Özensoy, Çorum milletvekili Tufan Köse, Hatay milletvekili Refik Eryılmaz, İstanbul milletvekili Nureddin Nebati, Kars milletvekili Ahmet Arslan, Kastamonu milletvekili Emin Çınar ve Mustafa Gökhan Gülşen, Van milletvekili Mustafa Bilici katılacak.

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.