Miller’dan yepyeni bir müzik festivali

Gece hayatının ve eğlencenin vazgeçilmez markası Miller'ın düzenlediği, Türkiye'nin en "taze" müzik festivali Freshtival başlıyor...

06.04.2009 - 10:44 | MediaCat

Gece hayatının ve eğlencenin vazgeçilmez markası Miller’ın düzenlediği, Türkiye’nin en “taze” müzik festivali Freshtival başlıyor. Müzik dünyasının sıkı takipçileri için taptaze müzikleri Türkiye’ye getirecek olan ‘Freshtival’, 30 Mayıs 2009 tarihinde İstanbul Modern’in açık otoparkında gerçekleşecek. Müzik severlerin ruhunu tazeleyecek olan Freshtival’a birçok taze grup konuk oluyor.

Müzik ve sanat gurularının gizli keşifleri olan ve bu alanda adını yeni duyurmaya başlamış yerli ve yabancı sanatçıların yer alacağı festivalde ayrıca; film, fotoğraf, moda tasarımı alanlarında müzik konseptli performanslar sergilenecek.

Taze genç yeteneklerin sahne alacağı ve dolu dolu geçecek festivalde; 14.00 – 19.00 saatleri arasında yeni yeteneklerin yarışması Miller Music Factory’nin başarılı gençleri performanslarını sergilerken, 20.00 – 24.00 saatleri arasında Türkiye’ye ilk kez gelen dünyaca ünlü gruplar sahne alacak. Konserlerin ardından sabahın ilk saatlerine kadar DJ performanslar devam edecek.

Müziğin ve yeniliklerin öncüsü Miller tarafından düzenlenecek olan müzik festivali ”Freshtival”, 30 Mayıs’ta İstanbul Modern’in açık otoparkında gerçekleşecek. Yükselen alternatif ve yenilikçi sahne performanslarının yer bulacağı organizasyonun kalbini müzik oluşturacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.