MediaCat

Migros’tan yeni konsept: AnadoluM

Migros Grubu, ‘Nostalji’ konseptinin ardından AnadoluM konseptini tüketicilerle buluşturuyor.

Migros’tan yeni konsept: AnadoluM

Migros, temalı alışveriş dönemine ‘Nostalji’ konseptinin ardından AnadoluM konseptiyle devam ediyor. 2012’ye Türkiye’nin özünden yola çıkarak AnadoluM konseptiyle başlayan Migros, Anadolu’ya ait pek çok değeri, lezzeti, sembol ve desenleri farklı ürünler üzerinden Türkiye’nin dört bir köşesindeki tüketicileri ile buluşturuyor. ‘AnadoluM’ konseptli ürünler, kısa süre içinde tüketiciler tarafından yoğun ilgi gördü.

‘AnadoluM’ konsepti için Migros ile el ele veren Türkiye’nin köklü markalarının Anadolu temalı özel üretim ürünleri ve Anadolu’nun kendine has lezzetleri 16 Şubat – 4 Nisan tarihleri arasında Migros mağazalarında tüketicileri bekliyor. Pastavilla’nın üzerinde çini desenleri bulunan Anadolu temalı makarnaları, çuval kılıflı Tat köy domates salçası, Yenigün yöresel Antalya reçelleri, Niğde’nin ahududulu gazozu, İzmir’in Kırıtaklar tulumu, Şemdinli’nin balı, Afyon’un kaymağı, Osmanlı şırası gibi yerel lezzetler de tüm Migros’larda müşterilerilerle buluşuyor. 

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.