Miele ‘En iyi marka’ ödülüne layık görüldü

Miele, Almanya'da gerçekleştirilen araştırma sonucunda 'En İyi Marka' olarak ödüle layık görüldü...

18.02.2009 - 13:24 | MediaCat

Miele, Almanya’da gerçekleştirilen araştırma sonucunda ‘En İyi Marka’ olarak ödüle layık görüldü. Miele ‘En İyi Markalar’ ödülünü 6. kez kazanmış oldu.

Miele Almanya’da tüm sektörler arasında yapılan “En İyi Markalar” araştırmasında “En İyi Ürün Markası“ kategorisinde birincilik ödülüne, “En İyi Firma“ kategorisinde de üçüncülük ödülüne layık görüldü. Miele “En İyi Markalar” ödülünü 6. kez kazanmış oldu.

Ödüllerin temelinde çok kapsamlı bir GfK-Pazar Araştırması yatıyor. Araştırma verilerinin değerlendirilmesinde nicelik olarak firmanın pazar gücü ve nitelik olarak pazar hareketleri ölçülüyor ve en başarılı markalar geleceğe yönelik marka güçleri ile değerlendiriliyor. Değerlendirmenin bir jüri tarafından değil, bağımsız bir kurumun Pazar araştırması sonucunda verilmesi de önemli bir unsur olarak öne çıkıyor.

Miele & Cie. KG Genel Müdürü ve şirket ortağı Dr. Reinhard Zinkann Miele’ye layık görülen iki ödülü, nesillerden beri sürdürülen “Her zaman daha iyiye – Immer Besser” felsefesinin bir onayı olarak gördüğünü belirtti. Dr. Reinhard Zinkann; “ ‘En İyi Marka’ ödülü bu anlamda bizim özenle koruduğumuz ürün kalitesi ve teknoloji alanında her zaman önder olma iddiamızı güçlendirmektedir,” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.