Mey Diageo’ya yeni pazarlama direktörü

Mey Diageo Pazarlama Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

27.01.2021 - 14:14 | MediaCat

Mey Diageo'ya yeni pazarlama direktörü

Türkiye genelinde dokuz fabrikasıyla hizmet veren Mey Diageo’da pazarlama direktörlüğüne Bahar Uçanlar atandı.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmasının ardından kariyerine 2000 yılında Monitor Grup İstanbul ofisinde FMCG ve telekom sektörlerine odaklanarak başlayan Bahar Uçanlar, ardından Shell İstanbul Avrupa Bölgesi Satış Müdürü olarak görev aldı. 2002 – 2004 yılları arasında Michigan Üniversitesi’nde MBA programını tamamlayan Uçanlar, Bain & Company’de yönetim danışmanı olarak çalışmaya başladı. Uçanlar 2007 yılında PepsiCo Şikago ofisine Quaker markasının strateji direktörlüğünü üstlendi, 2010’da Quaker bünyesinde atıştırmalık departmanına pazarlama direktörü ve genel müdür olarak atandı.

2011 yılında Türkiye’ye dönerek Mondelēz International’da stratejiden ve pazarlamadan sorumlu direktör olarak çalışmaya başlayan Uçanlar, yaklaşık üç yıl sonra Turkcell Genç Segment Direktörlüğüne geçiş yaptı. Sonrasında Turkcell’de iletişim, medya ve etkinliklerden sorumlu pazarlama direktörlüğü yapan Uçanlar, 2016 yılında Turkcell’den ayrılarak, kariyerine kısa bir süre Kantar Araştırma Güney ve Doğu Avrupa Bölgelerinden Sorumlu Ticari Direktörü olarak devam etti. Uçanlar, 2017 yılında Mars Sportif şirketinde genel müdür olarak çalışmaya başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.