METRO Group’un yeni genel müdürü belli oldu

METRO Group Satınalma şirketinin (MGB) Genel Müdürlüğü görevine...

26.09.2007 - 13:44 | MediaCat

METRO Group Satınalma şirketinin (MGB) Genel Müdürlüğü görevine Fastenrath atandı.

METRO Group bünyesine 1998 yılında Uluslararası Koordinatör olarak dahil olan Heike Fastenrath, 2007 yılı Eylül ayından itibaren METRO Group Satınalma (MGB) Genel Müdürü görevine atandı.

Perakende sektöründe ve özellikle satınalma faaliyetlerinde uzun yıllar görev almış olan Heike Fastenrath, kariyerinin büyük bir bölümünü METRO Group bünyesinde sürdürdü. 1998 yılında Uluslararası Koordinatör, 2001 yılında Metro Cash&Carry
Almanya Departman Müdürü, 2005 yılında Tedarik Koordinasyon Başkanı ve Stratejik Satınalma Sorumlusu olarak kariyerini sürdüren Fastenrath, 2007 Eylül ayı itibari ile METRO Group Satınalma (MGB) Türkiye Genel Müdürü olarak atandı.

METRO Group, 2006 yılında 60 milyar Euro’luk bir satış rakamı gerçekleştirdi. Yaklaşık 270.000 çalışanı olan şirket, 30 ülkede 2.400’ü aşkın mağaza ile faaliyet göstermekte. Şirketin ticari faaliyetleri birbirinden bağımsız satış markaları yoluyla yürütülmekte, bunlar: Cash & Carry toptan satış alanında dünya pazar lideri olan Metro/Makro Cash & Carry, Real Hipermarketleri ve Extra süper marketleri, elektronik cihazlar alanında Avrupa pazar lideri olan Media Markt ve Saturn ve Galeria Kaufhof büyük mağazaları.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.