Meredith dergileri Openmedia’ya transfer oldu

Meredith; Parents, Fitness ve Better Homes and Gardens dergilerini Türkiye'de Openmedia'ya teslim etti.

18.11.2014 - 10:45 | MediaCat

Meredith dergileri Openmedia'ya transfer oldu

Dinosaurs Medya Grubu bünyesinde yayınlanan Meredith International dergileri Openmedia‘ya transfer oldu. 10 yıldır Türkçe baskısı yayınlanan anne-çocuk dergisi Parents, Meredith dergileri arasında Türkiye’de en bilineni. Openmedia, Parents Türkiye ve Fitness Türkiye dergilerini Aralık 2014 sayıları itibariyle yayınlamaya başlıyor.

Dergilerin el değiştirmesiyle ilgili açıklama yapan Openmedia Ajans Başkanı Özgür Sağmal, 2014’ün son ayında devraldıkları bu iki önemli markaya güç katarak Meredith International’ın diğer bazı dergilerini de 2015 yılında Türk okurlarıyla buluşturacaklarını açıkladı. ABD’nin en çok satan dergisi olan Better Homes and Gardens’ın da yayın haklarını devraldıklarını açıklayan Özgür Sağmal, 2015 yılı içinde Türk okurlarıyla bu önemli markayı yeniden buluşturacakları günü iple çektiklerini sözlerine ekledi.

Meredith dergileri Openmedia'ya transfer oldu

Dergileri, internet siteleri, televizyon kanalları ile Meredith’in ABD’nin en büyük kadın network’ü olduğunun altını çizen Sağmal, Türkiye’de de ekonomik özgürlüğü ve yaşam şartları hızla artan kadınlar için en taze haberlerin ve paylaşımların kaynağının bu yayınlar olacağını belirtiyor ve sözlerini şöyle sürdürüyor: “Bizim için yayıncılıkta iki gündem var. Birincisi okurlar için doğru bilgiye erişimde önemli bir filtre görevi görmek, ikincisi de markalarla okurlar arasında daha doğrudan ve ölçülebilir kanallar kurabilmek. Bu ikinci maddede özellikle dijital dünya devreye giriyor. Meredith’in dijital dünyadaki öncü rolünü ve bilgi birikimini mutlaka Türk okurlarına taşıyacağız.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.