MediaCat

Mercedes-Benz ve Airbnb tatilcileri bekliyor

Avustralya’dan keyifli bir kampanya.

Mercedes-Benz ve Airbnb tatilcileri bekliyor

Güzel yerler keşfetmeyi seven, aynı zamanda da maceracı ruha sahip olanlar için The Royals ve PR ajansı Character, Airbnb ile işbirliği çerçevesinde ilginç bir kampanyaya imza atıyor ve UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan Cockatoo Adası’nda, Mercedes-Benz‘in yeni karavan modeli  Marco Polo Activity’de bir gece konaklama fırsatı sunuyor.

Cockatoo Adası’ndaki lüks karavanda konaklama fırsatı sadece üç geceliğine, 10-12 Ağustos tarihleri arasında mümkün olacak. Kontenjan ise dokuz çift ile sınırlı. Üstelik muazzam liman manzarasına karşı lüks karavanda bir gecelik konaklamanın bedeli de yaklaşık 10 dolar.

Kampanya aracılığıyla öne çıkarılan mesaj ise Marco Polo Activity’nin, aracın sahiplerine istedikleri zaman istedikleri şeyi yapabilme, daha da önemlisi diledikleri her yere gidebilme şansını sunması.

Adaya konumlandırılan lüks araçların dekorasyonu ise Avustralyalı yazar ve stilist Megan Morton’a ait. Her şey misafirlerin rahatı için düşünülmüş. Üstelik geceyi geçirecek konuklara yardım etmek için bir yardımcı da hazır bekleyecek. Yiyecek servisi için de yerel bir firma ile anlaşılmış.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.