MediaCat

Merak kediyi meşhur eder mi?

Whiskas’ın yeni kampanyası yayında.

Merak kediyi meşhur eder mi?

Merak kediyi öldürür derler. “Her işe burnunu sokan” insanı tasvir etmek için kullanılan kedi figürünün bilhassa internetin yükselişiyle birlikte zihinlerdeki yerinin de değiştiği malum. Yeni düzende kedinin merakı da tıpkı varlığının kalan her ânı gibi keyifli bir seyirliğe dönüşürken, kedi sahiplerinin evcil hayvanlarının en sevdikleri özelliğinin onların merakı olduğu bilgisinden heraketle Whiskas, kedi dostları için yeni bir kampanya hazırladı: Feed Their Curiosity (Meraklarını Besle).

Meraklı bir kedinin iç dünyasına 20 saniyelik üç yolculuk yapan Whiskas’ın her seferinde bir kap Whiskas’la sonlanan reklam kampanyası hakkında konuşan Whiskas İngiltere Marka Direktörü Katie Griffiths kampanyanın çıkış noktasını ve hedefini şöyle özetliyor: “Whiskas olarak kedilerin dünyayı kendilerine has mükemmel bir gözle gördüklerini biliyoruz. Bu kampanyayı da kedileri onları özgün kılan karakteristik özelliklerini, meraklarını dile getirip kutlamak amacıyla hazırladık. Bu kampanya aracılığıyla hedef kitlemizle yeni yollardan bağ kurmak, uzmanlığımızı göstermek ve kedi sahiplerinin kedileriyle olan bağlarını güçlendirip kedileri daha iyi anlamalarını sağlamak istiyoruz.

İnternetin yanı sıra İngiltere televizyonlarında da Noel’e kadar yayınlanmaya devam edecek reklamlar 2017 yılında da markanın sosyal medya iletişiminde kullanılmaya devam edecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.