Mekanist artık bütün mobil platformlarda

Bugüne kadar mobil kullanıcılara iPhone, Android ve Nokia platformlarından şehri kolay keşfetme fırsatı sunan Mekanist, artık Blackberry ve iPad'e özel mobil uygulamalar da sunuyor.

13.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Bugüne kadar mobil kullanıcılara iPhone, Android ve Nokia platformlarından şehri kolay keşfetme fırsatı sunan Mekanist, artık Blackberry ve iPad’e özel mobil uygulamalar da sunuyor.

Mekanist, 125 binin üzerinde kayıtlı mekan ve bu mekanlarla ilgili 100 bin üzerinde üye yorumu sunuyor. Mekanist mobil uygulaması yeni mekanlar keşfetme ve mekanları değerlendirme fırsatı sunuyor.

Konuyla ilgili olarak Mekanist Kurucu Ortağı ve CEO’su Alper Tekin şu açıklamayı yaptı: “Mobilden şehir keşfi, tamamen gerçek zamanlı bir aktivite. Mekanist mobil uygulamasının kullanıcılara etraflarındaki yerler ile güncel bilgi vermesi, o an şehirde ne oluyor ne bitiyor bilmelerine fırsat tanıması, Mekanist’i klasik bir şehir rehberi veya dergiden farklılaştırıyor. Bugüne kadar Mekanist mobil uygulamasını kullananların sayısı 130 binin üzerindeydi. Mobil uygulamamızın iPad ve BlackBerry cihazlarında da kullanılabilecek olması, bundan sonra daha çok insana ulaşacağımız anlamına geliyor. Önümüzdeki dönemde mobil kullanıcılarımızda büyük artış olacağını tahmin ediyoruz ve bu bizi çok heyecanlandırıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.