Sabancı Holding kurumsal iletişim direktörlüğüne atama

Sabancı Holding Kurumsal İletişim Direktörlüğü (Chief Communication Officer) görevine...

06.01.2009 - 12:43 | MediaCat

Sabancı Holding Kurumsal İletişim Direktörlüğü (Chief Communication Officer) görevine, 1 Ocak 2009 tarihinden geçerli olmak üzere Suat Özyaprak atandı.

Ağustos 2005’te Sabancı Holding Kurumsal İletişim Bölümü’nde Medya İlişkileri Danışmanı olarak çalışmaya başlayan Suat Özyaprak, Eylül 2006’dan bu yana Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Suat Özyaprak’ın özgeçmişi

İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü mezunu olan Suat Özyaprak, gazeteciliğe 1987 yılında Anadolu Ajansı’nda başladı. 1995 yılına kadar ekonomi muhabiri olarak çalışan Özyaprak, 1995 – 1998 yılları arasında Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’nda (DEİK) İletişim Danışmanlığı görevinde bulundu. DEİK’in ardından sırasıyla CNN Türk, Kanal-E/CNBC-E ve Habertürk’te ekonomi gazeteciliği ve sunuculuğu yapan Suat Özyaprak, 2002-2005 yılları arasında MPR Halkla İlişkiler Şirketi’nde Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulundu.

Suat Özyaprak’ın 20 yılı aşkın mesleki yaşamında televizyon sunuculuğu, radyo yorumculuğunun yanı sıra çok sayıda araştırma yazısı ve makalesi bulunuyor.

IPRA (International Public Relations Association- Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği) üyesi olan Özyaprak, evli ve iki çocuk babasıdır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.