Medya Takip Merkezi 10 yaşında

Medya takip sektörünün önde gelen firması Medya Takip Merkezi (MTM), 10. kuruluş yıldönümünü...

01.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Medya takip sektörünün önde gelen firması Medya Takip Merkezi (MTM), 10. kuruluş yıldönümünü iletişim dünyasının profesyonel temsilcileri ve iş ortaklarıyla birlikte kutladı. 30 Eylül’de Reina’da düzenlenen gecede konuşan MTM Genel Müdürü Halef Remzi Vayıs, seçilmiş, ölçülmüş ve analiz edilmiş bilgilerin öncelikli kaynağı olmak misyonunu, 10 yıldan bu yana layığıyla sürdürdüklerini belirtti.

Medya takibi ve ölçümlemesi alanında yenilikçi hizmet anlayışıyla öne çıkan MTM, 10 yaşına girdi. Kuruluş yıldönümü gecesinde konuşma yapan Medya Takip Merkezi’nin Genel Müdürü Halef Remzi Vayıs, “Bundan 10 yıl önce çıktığımız yolda, bugün 1000’e yakın çok seçkin müşteriyle devam ediyoruz. Müşteri portföyümüzdeki bu artışı, öncelikli olarak müşteri beklentilerini ön planda tutan hizmet anlayışımıza borçluyuz” dedi.

“Başarımız, zamanı yakalayıp yenilenebilme gücümüzde gizli”
Medya Takip Merkezi’nin 1.750 yayın organını kapsayan geniş takip listesiyle bugün sektörün en çok ürün ve servis çeşidine sahip firması konumunda olduğunu belirten Halef Remzi Vayıs, “Sektörde ilk olma özelliğini taşıyan Medya Bilgi Rehberi, Habermetre, Medya Bilgi Servisi, Online TV Arşivi gibi servislerimizle yenilikçi kimliğimizi ortaya koyuyoruz” açıklamasını yaptı.

Medya takibinin her daim yeniliklere açık olmayı gerektirdiğini söyleyen Vayıs, “Gelişen her türlü teknolojik kolaylığa rağmen, medya takibinde ve elde edilen verilerin ölçümlenmesinde en önemli unsur, insan. Biz de bu bilinçten hareketle personel niteliğimizi artırmaya büyük önem veriyor, teknoloji ile uzman insan gücünü harmanlayarak servis kalitemizi yükseltiyoruz” diye kaydetti.

Sosyal medya, mobil iletişim ve yeni teknolojilerin hayatımıza getirdiği değişime dikkat çeken Vayıs, “Zamanla beraber akmak, yeni ihtiyaçları fark etmek ve buna uygun servisler geliştirerek sektöre değer katan çalışmalar yapmak, kuruluşumuzu öne çıkaran asıl noktalardan biri. Bu farklılığımızı korumaya ve abonelerimize en iyi servisleri sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.