Medicana Hastaneler Grubu’nda atama

Sağlık sektörünün deneyimli ve başarılı ismi Yaşar Yıldırım, Medicana Hastaneler Grubu ile anlaştı.

07.07.2006 - 00:00 | MediaCat

Sağlık sektörünün deneyimli ve başarılı ismi Yaşar Yıldırım, Medicana Hastaneler Grubu ile anlaştı. Türkiye’de gerçek anlamda “özel hastanecilik” kavramının yerleşmesine büyük katkıları olan ve henüz Türkiye’de “sağlık yöneticiliği eğitimi” başlamadan sektöre birçok profesyonel sağlık yöneticisi yetiştiren Yıldırım, 1 Temmuz 2006 itibariyle Medicana Hastaneler Grubu Genel Koordinatörlüğü görevine atandı.

Yaşar Yıldırım, Medicana Hastaneler Grubu’nda yer alan Çamlıca, Bahçelievler ve Avcılar hastanelerin hizmet kalitesinin en üst düzeye çıkarılmasına ve grubun 2007 yılında Beylikdüzü’nde açmayı planladığı dünya standartlarındaki yeni hastanesine yönelik çalışmalar yapacak.

İlk olarak 1990 yılında International Hospital’ın Genel Müdürü olarak Özel Hastane yöneticiliğine başlayan Yıldırım, görev yaptığı hastanelerin kurum imajının oluşturulması ve markalaşmasına büyük katkılar sağladı.

En son Hisar Intercontinental Hospital Genel Müdürlüğü görevinde bulunan Yaşar Yıldırım, halen Sağlık Bakanlığı teknik komite üyeliği, TOBB sağlık kurulu üyeliği, Özel Hastaneler ve Özel Sağlık Kuruluşları Derneği Genel Sekreterliği ve EAHM (Europian Association Hospital Managers) Avrupa Hastaneleri Birliği Yöneticileri Birliği üst komite üyeliği görevlerini sürdürüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.