Mediavest | Spark’tan isim değişikliği

Küresel medya ajansı yola Spark Foundry ismiyle devam ediyor.

10.07.2017 - 14:26 | MediaCat

Spark Foundry ve Blue 449 birleşiyor

Publicis Medya ve Publicis One bünyesindeki küresel medya ajansı Mediavest | Spark, Spark Foundry adıyla yeniden markalaşıyor. İlk adımı isim değişikliği ile atılan yeni yapılanma, ajansın devam etmekte olan dönüşümünün altını çiziyor.

2016 Mart’ında Mediavest | Spark olarak bir araya gelen ajans, bünyesine BEL Groupe (Global), MTV, KFC, Mattel, H&R Block (ABD), Expedia (SEA), EuroLoan (Polonya), Virgin Mobile (ABD), OnePlus (İngiltere) ve Diageo (Avustralya) gibi yeni müşteriler katmıştı. 2017 yılının başında Türkiye’de Perfetti Van Melle’yi müşteri ağına katan ajans, Evyap, Skoda, Özak GYO, Avon gibi müşterilerine de hizmet vermeye devam ediyor.

Publicis Medya CEO’su Steve King, konu üzerine yaptığı değerlendirmede, Spark Foundry’nin ajansı daha ileriye taşıyarak müşterilere uygun çözümler üretmeye devam edeceğine olan inancını ortaya koyarken; Publicis One Türkiye CEO’su İnanç Dedebaş ise pazarlama sektöründeki dönüşümün altını çizerek, küresel ajansın yeni kimliği ile müşterilere daha iyi yanıt vereceğine inandığını belirtti. Publicis One Türkiye Medya Operasyonları Chief Media Officer’ı Kağan Yıldızalp ise ajans stratejilerinin küresel vizyon ile çağa ayak uydurduğunu söyleyerek, Spark Foundry’nin çizdiği vizyonun, Türkiye’de pazarlama iletişimi alanındaki girişimci ve yenilikçi dönüşümü hızlandıracağına olan inancını vurguladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.