MediaMarkt’ın reklam konkuru sonuçlandı

Marka kreatif ajansını belirledi.

27.09.2018 - 11:12 | MediaCat

MediaMarkt'ın reklam konkuru sonuçlandı

MediaMarkt, Türkiye’deki reklam iletişimini TBWA\Istanbul’a emanet etti. Marka, konkur öncesine kadar hizmet aldığı reklam ajansı da dahil olmak üzere dört ajansın yer aldığı süreci kısa süre önce tamamladı.

Konkur sürecine dair görüşlerini MediaCat’le paylaşan MediaMarkt Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Çağanur Atay Uçtu şu ifadeleri kullandı: “Pazar liderliğine gittiğimiz yoldaki son virajı dönerken yeni bir iletişim yaklaşımı benimseme ihtiyacı hissettik. Ben uzun süreli müşteri-ajans birlikteliklerine inanıyorum. Hem reklam hem de PR ajansımızla beş yıldır beraberdik. Aradan geçen beş yılda biz de tüketicilerimiz de değişti ve bu yeni dönemde yeni bir yol haritası çizmek istedik. Bu yüzden her iki tarafta da yeni bir döneme başlamış olduk.”

MediaMarkt geçtiğimiz hafta da halkla ilişkiler ajansı konusunda yürüttüğü konkur sürecinin Medyaevi’nin galibiyetiyle tamamlandığını duyurmuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.