MediaCat’ten özel ek: “Marka Kent: İstanbul”

Markaları ve yaratıcı ekonominin aktörlerini İstanbul’un markalaşmasına yaptığı katkıyı anlatmaya davet ediyoruz.

11.05.2021 - 15:35 | MediaCat

MediaCat’ten özel ek: "Marka Kent: İstanbul"

Kent markalaşması kent planlamacıları, tasarımcılar, pazarlamacılar, kreatifler, iletişimciler, şehir planlamacıları, mimarlar ve daha birçoklarını içine alan çok disiplinli bir alan. Çok disiplinli olması ise her birinin kendi paradigmaları çerçevesinde konuya yaklaşılmasını gerektiriyor.

Bu yıla özel olarak hazırlayacağımız Marka Kent: İstanbul ekiyle İstanbul’u tarihi, kültürel mirası, turizm zenginlikleri, mimarîsi, insan ve şehir hikâyeleri olmak üzere tüm özgün çıktıları ve şehir kimliğiyle ele alarak, bir kentin cazibe merkezi olmasını sağlayan vizyonu ve stratejiyi tanıtmayı, İstanbul özelinde farkındalığı artırmayı, artı değer üretmeyi ve birden çok paydaşı bu amaç doğrultusunda buluşturarak bir ortak akıl örneği sunabilmeyi arzu ediyoruz.

Bu ek kapsamında “Bir marka şehre ne katar? Yaratıcı kent neyi ifade ediyor?” sorularının peşine düşüyor, marka ve kent deneyimini iyileştirmek adına çalışmalar yürüten aktörlerle bir araya gelerek İstanbul’un yaşanabilir ve ulaşılabilir bir kent olma hikâyesinden marka ve kent kavramlarının birlikteliğinin sunduğu kent deneyimine, daha güvenli bir şehir inşa etmede belediyelerin rolünden geleceğin kentleri bağlamında İstanbul’un yükselen değerine kadar markaların ve yaratıcı ekonominin bir kentin markalaşma yolculuğundaki önemini anlatan pek çok konuyu masaya yatırıyoruz.

Siz değerli markaları ve yaratıcı ekonominin aktörlerini İstanbul’un markalaşmasına yaptığınız katkıyı anlatmaya davet ediyoruz. Bu prestijli ekte yer almak için MediaCat Reklam Departmanı (reklam@kapital.com.tr) ile iletişime geçebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.