Tutkulu bir özenin eseri

Nespresso yeni reklam filminde özen kavramının derinlerine iniyor.

11.05.2021 - 16:26 | MediaCat

Tutkulu bir özenin eseri

Nespresso, kahve üretiminde çiftçi haklarını ve çevresel hassasiyetleri gözetmenin önemine dikkat çeken global bir kampanya yayınladı.

Başta markanın 15 yıllık marka elçisi George Clooney olmak üzere; İtalyan Girişimci ve Influencer Chiara Ferragni, Aktör Mark Chao, Keman Sanatçısı Renaud Capuçon, Moda Tasarımcısı Johanna Ortiz, Aktris ve Hayırsever Sonia Rolland, Aktivist Emi Mahmoud gibi alanında değer yaratan birçok ismin özen kavramına odaklandığı kampanya, herkesi kavramın derinlerine inmeye ve bir fincan kahvenin ardındaki tutkulu özeni keşfetmeye davet ediyor.

Nespresso AAA Sürdürülebilir Kalite programından, markanın Kökenleri Canlandırmak (Reviving Origins) programı ile nesli tükenmekte olan kahveleri ve toplulukları canlandırma taahhüdüne kadar Nespresso’nun bütün değer zincirini yansıtan kampanya, tüketicileri de #TutkuluBirÖzeninEseri etiketiyle özen kavramının kendileri için ne anlama geldiğini paylaşmaya ve akıma dahil olmaya davet ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.