MediaCat’ten iletişime adanan ekler

Temmuz sayısı ile birlikte üç ek birden: İletişim Rehberi, PR Plus ve Madreport.

04.07.2014 - 16:01 | Arzu Nilay Kocasu

MediaCat'ten iletişime adanan ekler

MediaCat‘in Temmuz sayısı üç ekle birlikte geliyor: Pazarlama ve pazarlama iletişimi sektörünün el kitabı İletişim Rehberi, kriz iletişiminin inceliklerinin masaya yatırıldığı PR Plus ve mobil pazardaki araştırma, söyleşi ve analizleriyle Madreport.

İletişim Rehberi 2014

Reklamveren firmalardan prodüksiyon şirketlerine, reklam ajanslarından halkla ilişkiler ve danışmanlık şirketlerine varıncaya kadar tüm sektörün iletişim bilgilerinin bulunduğu bir el kitabı.

MediaCat'ten iletişime adanan ekler

PR Plus

Kriz iletişiminin incelikleri
Toplumsal koşulların kriz iletişimindeki etkisi nedir? Türkiye’nin toplumsal belleği kriz anlarında marka ve kurumları nasıl konumlandırıyor? Gündelik hayata derinlemesine nüfuz eden yeni medya krizleri nasıl şekillendiriyor? Türkiye’nin önde gelen PR profesyonelleri kriz iletişiminin inceliklerini anlatıyor.

MediaCat'ten iletişime adanan ekler

Dünyanın en yaratıcı iletişim fikirleri
2014 Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nin PR kategorisinde bu yıl ilk kez Türkiye de Altın Aslan ile ödüllendirildi. TBWA\ISTANBUL‘un Radikal için hazırladığı The Fading News (Silinen Haberler) iki Altın Aslan aldı. Chipotle’ın ses getiren çalışması The Scarecrow ise Grand Prix ve iki Altın Aslan’ın sahibi oldu.

MediaCat'ten iletişime adanan ekler

Feride Edige: “Ama’yı unut, imkânsızı dene”
Doğruyu söylemek gerekirse, şimdiye kadar PR sektöründen çok da yaratıcılık beklenmiyordu. Durum hâlâ bir parça böyle. Ortaya çıkan iş ne kadar muhteşem olursa olsun basın yansımaları ölçeğinde değerlendiriliyor. Bu beklentiyi karşılayan PR anlayışı geçen 20 yılda sektörü bugünlere kadar getirdi. Son 1-2 yıldır ise bu yaklaşım etkisini yitirmeye başladı.

MediaCat'ten iletişime adanan ekler

Demet Cengiz: “Yeni bir PR mümkün”
PR profesyonellerine 10 + 1 öneri.

Madreport

Karşılaştırma
Mesajlaşma uygulamaları savaşıyor.

MediaCat'ten iletişime adanan ekler

Analiz
Yükselen trend: Cross Device Reklamcılık.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.