MediaCat TV deneme yayınında!

Bir süredir hazırlık çalışmalarına devam ettiğimiz MediaCat TV, şu anda beta versiyonuyla yayında, televizyonculuk jargonuyla deneme yayınında...

18.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Bir süredir hazırlık çalışmalarına devam ettiğimiz MediaCat TV, şu anda beta versiyonuyla yayında, televizyonculuk jargonuyla deneme yayınında. Patika Yapım tarafından inşa edilen bu yeni video içerik sitemizde pazarlama, reklam, iletişim ve medya profesyonellerinden oluşan MediaCat kullanıcılarına, pazarlama ve iletişim sektörlerine ilişkin zengin bir içerik deneyimi sunmayı amaçlıyoruz.

Bu amaç doğrultusunda sitemize birçok içerik formatı ekledik. Bunlardan en önemlisi, ‘Ayın Reklamları’ başlığı altında sunulan reklam filmleri bölümü. Sitemizde bu amaçla, ajans temsilcilerini editör olarak atamaya ve onların ajanslarına ait reklam videolarını künye bilgileriyle birlikte siteye yüklemesine imkan tanıyan bir yapı oluşturuldu. Ürettiğiniz reklam filmlerinizi MediaCat TV’ye yüklemek istiyorsanız, ajansınızı temsil edecek kişinin adı, soyadı ve email adresini Aşkın Baysal (askinbaysal@kapital.com.tr) ve Tuğba Soytürk’e (tugbasoyturk@kapital.com.tr) bildirebilirsiniz. Bu yapı sayesine MediaCat TV’de zamanla geniş bir reklam filmleri arşivi oluşacak ve kullanıcılar sektörde üretilen reklam filmlerine künye bilgileri eşliğinde erişebilecekler.

Sitemizin içerik formatlarından en önemlilerinden biri de canlı yayınlar. Basın toplantılarının ve diğer tüm marka etkinliklerinin pazarlama, iletişim ve medya sektörüne ulaşmasını isteyen şirketler, bizimle temas kurup bu faaliyetlerinin MediaCat TV’den canlı yayımlanmasını sağlayabilecekler.

Bir diğer içerik formatımız ise canlı webinerler. MediaCat TV çok yakında, pazarlama ve ieltişim alanlarında dünyadan ve Türkiye’den birçok önemli ismin konuşmacı olarak katılacağı, izleyicilerin moderatörler aracılığıyla konuşmacıya sorular yöneltip yanıt alabileceği interaktif canlı webinerlerle kullanıcılarının karşısında olacak.

Sitemizde sektörde düzenlenen çeşitli pazarlama iletişimi etkinliklerin videolarına da yer verebiliyoruz. Bu tür videolarınızın MediaCat TV’de yer almasını istiyorsanız, kayıtları ‘mpg’, ‘avi’, ‘flv’ formatında bizlere ulaştırmanızı rica ediyoruz.

MediaCat TV’ye www.mediacat.tv adresinden ulaşabilirsiniz.

Not: MediaCat TV’yi izleme konusunda herhangi bir aksaklık yaşadığınız takdirde bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.