MediaCat sayfaları bu ay da dopdolu!

Türkiye’nin lovemark’ları Türkiye’nin en sevilen markalarını belirlemek için Ipsos KMG ile birlikte kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdik. Toplam 22 ürün ve hizmet kategorisinde Türk tüketicisinin gönlünde taht kurmuş markaları ortaya koyan araştırmaya göre en sevilen marka Nokia. İlk yarının en büyük ajansları ve reklamverenleri Nielsen’in televizyon, gazete, dergi, outdoor ve radyo mecralarında gerçekleştirilen tüm reklam yatırımlarına […]

01.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin lovemark’ları

Türkiye’nin en sevilen markalarını belirlemek için Ipsos KMG ile birlikte kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdik. Toplam 22 ürün ve hizmet kategorisinde Türk tüketicisinin gönlünde taht kurmuş markaları ortaya koyan araştırmaya göre en sevilen marka Nokia.

İlk yarının en büyük ajansları ve reklamverenleri

Nielsen’in televizyon, gazete, dergi, outdoor ve radyo mecralarında gerçekleştirilen tüm reklam yatırımlarına ilişkin verilerine dayanan listeler açıklandı. Yılın ilk yarısına ait rakamlara göre, en büyük reklamverenler listesinin zirvesinde önemli değişiklikler var.

Cannes Lions 2011 albümü

Seminerleri, yarışmaları, sergileri ve partileriyle Cannes Lions 2011’in havasını sayfalarımıza taşımak için bir albüm hazırladık. Cannes’da neler konuşulduğunu, hangi trendlerin dikkat çektiğini, kazanan işlerin ayrıntılarını okumak için bu dosyayı kaçırmayın.

Kristal Elma’lar toplandı!

Bu yıl rekor katılımın olduğu 23. Kristal Elma’da ödüller sahiplerini buldu. Törenin ardından sektör liderlerine sorduk: Bu yıl ödül alan işler, pazarlama iletişiminin gittiği istikamet konusunda nasıl bir mesaj veriyor?

Markaların sosyal medya gündemi

Sayfalarımızda şimdiye kadar çeşitli markaların sosyal medyada gerçekleştirdiği faaliyetlere yoğun bir şekilde yer veriyorduk, şimdi tüm bu haberleri bir araya getirmek için yeni bir bölüm başlatıyoruz: SosyoCat…

Üç söyleşi

Avea CEO’su Erkan Akdemir: Dijitalin ana mecra haline gelmesi sürpriz olmaz

TVYD Başkanı Adem Gürses: İçeriğiniz iyiyse hangi mecrayı kullandığınızın bir önemi yok

Rasim Ozan Kütahyalı: Reklam sektörü memleketin eğilimleri ile ters düşemez

Yazı ve yorumlarıyla Pelin Özkan, John Grant, Hulusi Derici, Michael Newman, Nüzhet Algüneş ve Aşkın Baysal

İki ek birden!

  • Productio: Reklam prodüksiyonu özel eki
  • Portföy 2011: Reklam ajanslarının müşteri portföyleri

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.