MediaCat Online tümüyle yenilendi!

MediaCat Online yazılımı, tasarımı ve içerik yapısıyla tümüyle yenilendi. Yaklaşık 1 aydır beta yayınında olan yeni MediaCat Online...

12.11.2009 - 00:00 | MediaCat

MediaCat Online yazılımı, tasarımı ve içerik yapısıyla tümüyle yenilendi. Yaklaşık 1 aydır beta yayınında olan yeni MediaCat Online, her bakımdan yenilenen yüzü ile kullanıcılarının karşısında. 

Yeni sitemizde Görüş Mesafesi, Creobic, Serbest Köşe gibi daha önce kullanıcılarımızdan ilgi gören bölümlerimizi muhafaza ederken, bunlara ‘Haftanın Kampanyaları’, ‘En Yaratıcı İlanlar’, ‘Basın Bültenleri’ gibi yeni bölümler ekledik.

Sitemize yeni eklediğimiz bazı bölümleri okurlarımıza ayrıntılı bir şekilde anlatmakta fayda görüyoruz -çünkü bu bölümler çerçevesinde sektörümüzdeki tüm şirket ve ajanslarla işbirliği yapmak istiyoruz.

MARKALI İÇERİK
Yeni bölümlerden ilkinin adı ‘Markalı İçerik’… Pazarlama, reklam, medya ve araştırma sektörlerinde sürekli olarak çeşitli araştırmalar yapılıyor, raporlar hazırlanıyor, böylece trendler belirlenmeye çalışılıyor, geleceğe dair öngörülerde bulunuluyor. MediaCat Online’da, bundan sonra bu tür rapor ve araştırmalara yer vermek istiyoruz.
Yaptığınız bu tür araştırmaları, hazırladığınız raporları pazarlama, iletişim, medya ve reklam profesyonellerinden oluşan MediaCat Online kullanıcılarıyla paylaşmak istiyorsanız, sitemizi size açıyoruz. Bu rapor ve araştırmalarınızı isteğinize bağlı olarak özet şeklinde veya tümüyle yayımlamaya hazırız.

Bu içerik formatında rapor ve araştırmalarınız kurum logonuzla birlikte yayımlanacak, söz konusu rapor veya araştırmaya ait bir logonuz varsa o logoya da yer verilecek. Bu formatta haber içinde iletişim bilgilerinizi veya ilgili başka linkler sunarak, MediaCat Online kullanıcılarıyla interaktif bir iletişim kurabilir, kullanıcıların size anında ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

ADVERTORIAL SEÇENEĞİ
Yeni sitemizde kullanıcılarımıza sunduğumuz bir diğer işbirliği seçeneği ‘Advertorial’… Dergimizde hemen her ay, kendilerini sağ sayfa reklamlarıyla ifade etmeyi yeterli bulmayan, mesajlarını bir içerik metni çerçevesinde ayrıntılı bir şekilde sunmak, böylece MediaCat Online kullanıcılarına erişmek isteyen reklamverenlere, ‘Advertorial’ disiplin başlığı altında sayfalarımızı açıyoruz. Bugüne kadar sektörümüzden birçok marka, bu format çerçevesinde MediaCat sayfalarında yer aldı. Bu içerik formatımızı, MediaCat Online’a da taşıdık. Sektöre vermek istediğiniz mesajlarınız varsa ve bu mesajlarınızı ayrıntılı bir şekilde aktarmak için banner ve benzeri gösterim temelli reklam seçeneklerini yeterli görmüyorsanız MediaCat Online’ın ‘Advertorial’ formatından faydalanabilisiniz.

Bu formattta hazırlanacak haberleriniz hem ana sayfada görüntülenecek hem de ilgili içerik kategorilerinde listelenecek. Bu formatta da haber içinde iletişim bilgilerinizi veya ilgili başka linkler sunarak, MediaCat Online kullanıcılarıyla interaktif bir iletişim kurabilir, kullanıcıların size anında ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

SPONSORLUK İMKANI
Yeni MediaCat Online, reklamverenlerine, gösterim temelli reklam fırsatlarının yanısıra alternatif reklam imkanları da sunuyor. Bunlardan biri de ‘sponsorluk.’ Sitemizde birçok içerik bölümü var. Bu bölümlerden herhangi birine sponsor olarak MediaCat Online kullanıcılarına erişebilir, bu kullanıcıların aklında söz konusu bölümün temasını sahiplenebilirsiniz. Sözgelimi kullanıcıların ilginç görsellerden yola çıkarak gerçek markalar için alternatif yaratıcı sloganlar ürettiği ‘Creobic’ bölümüne sponsor olarak ‘yaratıcılık’ temasını sahiplenebilirsiniz.
Bölümlere sponsor olan markaların logoları ana sayfada bölüm başlıklarının hemen yanında yer alıyor, sponsor markalara ayrıca iç sayfalarda dikkat çekici bir noktada ‘branding’ olanağı sunuluyor.

KARİYER MERKEZİ YENİLENDİ
Bu arada kullanıcılarımız tarafından sektörel insan kaynakları ve iş arayışı için kullanılan ‘Kariyer Merkezi’ bölümümüz de yenilendi, daha pratik bir yapıya kavuşturuldu. Sizi bu fonksiyonumuzdan daha çok yararlanmaya davet ediyoruz.

Şimdiye kadar dergimizde yayımlanmak üzere bize reklam kampanyalarınızı gönderiyordunuz. Bu kampanyaları artık MediaCat Online’da da kullanabileceğiz. ‘Haftanın Kampanyaları’ bölümünü bu amaçla sitemize ekledik.

Tüm kullanıcılarımızı, sitemizdeki bu yeni bölüm ve olanaklar çerçevesinde işbirliğine davet ediyoruz.

BASIN BÜLTENLERİNİZİ YÜKLEYEBİLİRSİNİZ
Mediacat Online sitesine dahil olan ve çokça rağbet görüceğine inandığımız yeni bir bölümümüz daha bulunuyor. Günümüzde şirketlerin kurum içi ve bulunduğu sektör içerisinde katma değer yarattığına inandığınız haberlerini, sitemizde değerlendirmek üzere bu bölümümüzden istifade edebilirsiniz. Kurumunuza ait veya hizmet verdiğiniz markaların haberlerini bu bölümümüze kayıt edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken siteye abone değilseniz abone olmak ve basın bülteninizi word dökümanında siteye yüklemek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.