MediaCat

2023’e dopdolu bir merhaba

MediaCat Almanak sayısı The Cat Report çıktıları ve pek çok kategoride yılın en’lerinin derlendiği özel dosyalarının yanı sıra Brand & Sport Summit 2022 özel ekiyle raflarda.

2023’e dopdolu bir merhaba

Pek çok anlık gündem değişimiyle sarsıldığımız 2022’yi geride bıraktık. 2023’e adım atarken her yıl olduğu gibi bu yıl da almanak formatında yayımladığımız MediaCat Ocak sayısında performanslarını Felis, Curious Felis, Cannes Lions, Effie Avrupa, Effie Türkiye ve Kristal Elma yarışmalarından ödüllerle taçlandıran yılın ajans ve reklamverenlerini The Cat Report’ta ağırlıyoruz. Yılın yerli markaları, yılın başarılı marka hikâyeleri, yılın en iyi marka topluluğu fikirleri ve daha pek çok içerikle MediaCat Ocak sayısı raflarda.

The Cat Report: 2022’nin en iyileri

Gelip geçicilikler zincirindeki sabitleri ya da dikkate değer dalgaları yakalayabilmek her zamankinden daha kıymetli. Bu nedenle, sürdürülebilir başarıların mimarlarını Cat Report’la tasdiklemek MediaCat için sektörel bir sorumluluk. 2010 senesinden bu yana her yeni yılla birlikte yayınladığımız Cat Report, ulusal ve uluslararası arenaların itibarlı ve güvenilir yarışmalarında edinilen başarıları dikkate alarak, geride kalan yılın en iyilerini, en etkililerini, en yaratıcılarını ve kayda değer çıkış yakalayanlarını bir araya getiriyor.

İş dünyasının 2023 senaryoları

Rusya-Ukrayna Savaşı’nın da etkisiyle Türkiye ekonomisini 2023’te şekillendirecek pek çok ana unsur var. Türkiye’nin beklediği ve rejim değişikliğinin öngörüldüğü seçim süreci de iş dünyasının 2023’te nasıl aksiyonlar alması gerektiğine dair kıymetli mesajlar veriyor.

Yeni sınavların arifesinde

Ülke olarak hayatın pek çok alanında sınavlara tabi tutulduğumuz ve bunların pek çoğunda sınıftan boş kâğıtla ayrıldığımız bir yılı geride bırakırken, izi gelecek nesillere aktarılacak olayları kâğıda en iyi taşıyanları birlikte alkışlayalım. Yılın manşetleri ve dergi kapakları MediaCat Ocak sayısında sizleri bekliyor.

Dream Team 2022

2022’de sergiledikleri performansla kariyerlerine ve sektöre değer katan yedi isimle birlikteyiz. Zor geçen bir yıldan güçlenerek çıkan Gül Lüş, Özge Özmen Kireççi, Can Faga, İsmail Anıl Güzeliş, Hami Özkan, Zühre Erdoğan ve Tolga Üner, MediaCat’in Rüya Takımı’nda.

Popüler kültür yoklaması: Bora Akkaş

Kısa süre önce Sendeo’nun reklam yüzü olarak karşımıza çıkan Oyuncu Bora Akkaş ile ilham verici bir popüler kültür turuna çıkıyoruz.

Trend Raporu: Şimdinin karşı konulamaz hafifliği

“Bu yılki trend raporumuzu hazırlarken 20’den fazla trend raporunu analiz ettik. İstisnasız her biri bize, ‘yaşam maliyeti krizi’ni anlamadan 2023’ü değerlendirmenin imkânsız olduğunu söylüyordu.” Medina Turgul DDB’nin 2023 trend raporu, önsözüne bu cümlelerle başlıyor. 2023’ün temasını “Şimdi” olarak belirleyen ajansın 2023 trend raporundan satırbaşları karşınızda.

Brand & Sport Summit 2022 özel eki

Sportsnet tarafından her yıl düzenlenen Brand & Sport Summit’in çıktılarından beslenen, markaların spor disiplinindeki başarılarını ve Türkiye spor ekosisteminin güçlü kaslarını ve üzerine çalışılması gereken yönlerini tüm detaylarıyla ele aldığımız Brand & Sport Summit 2022 özel ekimiz MediaCat derginizle birlikte sizlerle.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.