MediaCat Marketing Box yenilendi!

Pazarlama ve pazarlama iletişimi ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri anında masaüstünüze getiren MediaCat Marketing Box uygulaması yenilendi...

16.07.2009 - 09:46 | MediaCat

Pazarlama ve pazarlama iletişimi ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri anında masaüstünüze getiren MediaCat Marketing Box uygulaması yenilendi. Uygulamanın yeni versiyonun da artık yalnızca mediacatonline’dan değil, digitalage.com.tr’den de düzenli haber bildirimleri alabileceksiniz.

Yeni versiyondaki en ilginç özellik ise ‘Haber ver!’ fonksiyonu. Bu yeni fonksiyonu kullanarak reklam ve medya dünyası hakkında işittiğiniz yeni gelişmeleri mediacatonline’da ve diğer mecralarımızda yayımlanmak üzere anında bize bildirebileceksiniz.

Pazarlama ve iletişim dünyasında her gün yeni gelişmeler yaşanıyor. Konkurlar açılıyor, ajansların müşteri portföyleri değişiyor, yeni kampanyalar başlatılıyor, atamalar ve görevlendirmeler yapılıyor, sektör performansıyla ilgili çeşitli rapor ve istatistikler yayımlanıyor.

Tüm bu bilgilere şimdiye kadar mediacatonline.com’dan ulaşabiliyordunuz. Mediacatonline’da ve bundan sonra digitalage.com.tr’de yer alan tüm haberler, Project House tarafından MediaCat için geliştirilen MediaCat Marketing Box ile bundan sonra anında masaüstünüzde de olacak.

Aşağıdaki linke tıklayıp kısa bilgi formunu doldurduktan sonra MediaCat Marketing Box’ın yeni versiyonunu hemen masaüstünüze indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz…

Not:Bu programı daha önce yükleyenlerin yeniden yüklemesine gerek yoktur. Güncelleme otomotik olarak yapılacaktır.

Programı ilk defa yüklemek için tıklayınız.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.