MediaCat Live bu kez gençlere özel!

"Dünden Sonra Yarından Önce: Bugünün Büyük Umutları" isimli özel panel 18 Mayıs'ta MigrosTV YouTube kanalından izlenebilecek.

15.05.2020 - 19:06 | MediaCat

Bugünün gençliğinin gündeminde olan üç kavram varsa, bunlar şüphesiz yaratıcılık, inovasyon ve iyilik tutkusu. Bu kavramları ete kemiğe büründürmüş dört kişiyi bir araya getirdiğimiz özel bir panelle karşınızdayız bu kez: “Dünden Sonra Yarından Önce: Bugünün Büyük Umutları”.

Yaratıcılığı pozitif etkiyle buluşturan girişimlerden inovasyonu cilalı kaldırımlardan Anadolu köylerine taşıyan gönüllüler ağına, mücadelelerle dolu start-up yolculuklarından Türkiye’ye kodlamayı sevdiren projelere uzanan panel sizleri saha hikâyeleriyle buluşturacak.

MigrosTV’nin 19 Mayıs kutlamaları kapsamında gençlere özel hazırladığımız bu panelde Prodigy Storytellers Society Genel Müdürü Emirhan Kökçü, Hadi Kurucusu Emre Ulusoy, Robincode.org Kurucu-Başkanı ve Code.org Türkiye Temsilcisi Gözde Erbaz ve Köy Okulları Değişim Ağı (KODA) Kurucusu Mine Ekinci, MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan moderatörlüğünde bir araya geliyor ve deneyimlerini aktarıyor.

18 Mayıs Pazartesi günü saat 11:00 – 12:00 arasında sizi MigrosTV YouTube kanalına bekliyoruz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.