MediaCat-FikriMühim işbirliğiyle: Ayın Anketi

MediaCat, Türkiye'nin ilk ağızdan ağıza pazarlama ajansı FikriMühim'le birlikte yeni bir uygulama başlatıyor...

03.06.2009 - 14:05 | MediaCat

MediaCat, Türkiye’nin ilk ağızdan ağıza pazarlama ajansı FikriMühim’le birlikte yeni bir uygulama başlatıyor: Ayın Anketi… Bu çerçevede bundan sonra her ay MediaCat tarafından pazarlama iletişimi ile ilgili güncel konular hakkında çeşitli sorular hazırlanacak ve bu sorular mediacatonline kullanıcılarının dikkatine sunulacak. Bu sorulara verilen yanıtlar daha sonra FikriMühim tarafından değerlendirilecek ve sonuçlar reklam dünyamızın konuyla ilgili nabız yoklaması olarak MediaCat sayfalarında yayımlanacak.

Bu ankete katılan ve soruları yanıtlayan her yüz kişiden birine MediaCat’in geniş pazarlama iletişimi kütüphanesinden seçilecek 5 kitaplık setler hediye edilecek. Ayrıca yıl boyunca tüm anketlere yanıt veren katılımcılardan birine MediaCat’in, yılda bir kez düzenlediği MediaCat Marketing Forum’a katılım davetiyesi hediye edilecek.

İlk anketimizi bu ay başlatıyoruz. Ankete katılmak istiyorsanız aşağıdaki linki tıklayarak FikriMühim sitesine gitmeniz ve gerekli bilgileri girerek FikriMühim üyesi olmanız gerekiyor. Cevapların doğru bir şekilde kategorize edilebilmesi için üyelik işleminiz sırasında sorulan “FikriMühim’i nereden duydunuz?” sorusuna ‘MediaCatOnline’ yanıtı vermenizi rica ediyoruz.

Ankete katılmak için tıklayın!

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.