İstanbul 2010 Ajans’ından konkur açıklaması

İstanbul 2010 Ajansı geçtiğimiz hafta sonuçlandırdığı reklam ajansı, PR ajansı, medya ajansı ve web portal hizmeti konkuru...

03.06.2009 - 11:24 | MediaCat

İstanbul 2010 Ajansı geçtiğimiz hafta sonuçlandırdığı reklam ajansı, PR ajansı, medya ajansı ve web portal hizmeti konkuru ile ilgili resmi bir açıklama yaptı.

Ajans tarafından yapılan konkur açıklaması şu şekilde:

‘İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı’nın 2009-2010 yılları Yurtiçi-Yurtdışı tanıtımı için “Yaratıcı Çalışma ve Kampanya Planlama”, “Yurtiçi, Yurtdışı ve Açık Hava Medya Satın Alma”, “Halkla İlişkiler ve Etkinlik Yönetimi” ve “Web Portalı” hizmetlerini alacağı ajansları belirlemek üzere açtığı 4 farklı ihale sonuçlandı.

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı, 4 farklı başlıkta gerçekleştirdiği ihale sonucunda 2009 – 2010 yılları arasında; Halkla İlişkiler ve Etkinlik Yönetimi çalışmaları için Excel İletişim Danışmanlığı ile; Yaratıcı Çalışma ve Kampanya Planlama çalışmaları için RPM Radar-Ajans Ultra-Dentsu Brussels Group ortak girişimi ile; Yurtiçi, Yurtdışı ve Açık Hava Medya Satın alma çalışmaları için Zenith Optimedia-M.G. Media ortak girişimi ile ve Web Portalı hizmeti için Sem Yayıncılık A.Ş.- NeoBiz Medya ortak girişimi ile çalışmaya karar vermiştir.

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı; misyon ve vizyonuna, yurt içi ve yurt dışı iletişim hedef ve stratejisine katkıda bulunacaklarına inandığı ve sektörlerinin önde gelen firmaları arasında yer alan bu 4 önemli ajans ile iletişim çalışmalarına devam edecektir.’

MediaCat Online Site İçi Link

İstanbul 2010’un medya ajansı da belli oldu

İstanbul 2010’un iletişim ajansları belli oldu

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.