MediaCat Felis Ödülleri 2014’e erken dönem başvuruları başlıyor

Felis Ödülleri, yeni açılan PR bölümü ile artık daha kapsamlı.

14.07.2014 - 09:41 | MediaCat

Pazarlama iletişiminde yaratıcı ve etkili fikrin önemini, reklamın ticari başarısındaki rolünü vurgulamak, yaratıcı fikir ve uygulamaların gelişmesine, ilerlemesine katkı sağlamak, bu alandaki kalite standartlarını yükseltmek amacıyla MediaCat tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Felis Ödülleri’ne erken başvurular indirimli olarak, 14 Temmuz- 08 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. Başvurular 11 Ağustos-19 Eylül tarihleri arasında da devam edecek.

Yarışmaya ilk kez 20 Eylül 2013 – 20 Eylül 2014 dönemi içinde yayınlanmış/uygulanmış özgün çalışmalar katılabiliyorken; söz konusu işlerin bu tarih dilimi içerisinde yurtiçinde ve/veya yurtdışında yayınlanmış olması gerekiyor.

Felis, reklam, prodüksiyon, etkinlik, doğrudan pazarlama, medya, halkla ilişkiler, tasarım, teknoloji, dijital, mobil, sosyal medya ve yaratıcı alanlarda çalışanlarla sınırlı kalmayıp tüm ajanslara açıktır.

MediaCat Felis Ödülleri 2014; Felis Medya, Felis Dijital, Felis Yaratıcılık ve Felis Halkla İlişkiler olmak üzere 4 ana bölüm, 130 kategoriden oluşmaktadır.

Başvurular online olarak www.felisodulleri.com sitesinden gerçekleştirilecektir.
Her türlü sorunuz için Felis ekibiyle irtibata geçebilirsiniz. events@kapital.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.