MediaCat Book Club’ın yeni konuğu Marshall Goldsmith

22 Haziran'da gerçekleşecek buluşmada Goldsmith ile yazarın Triggers: Değişim Çarkı kitabından öne çıkanları tartışacağız.

17.06.2020 - 10:39 | MediaCat

3 Haziran günü Dave Trott’la gerçekleştirdiğimiz keyifli kitap söyleşisinin ardından, MediaCat Book Club’ın gelecek konuğunu iftiharla sunarız: Marshall Goldsmith.

MediaCat Kitapları’nın sevilen yazarlarından, yönetim liderliği ve iş eğitimi alanında uzman Marshall Goldsmith’le birlikte “Triggers: Değişim Çarkı” kitabından öne çıkan detayları tartışacak; iş dünyasında ve özel hayatlarımızda raydan çıkaran çevresel ve psikolojik faktörlere yakından bakacağız. 21’inci yüzyılda dikkat ekonomisinin hâkimiyetinde ve alternatiflerin çoğaldığı koşullarda, yeni davranışlar edinmenin nasıl mümkün olabileceğini sorgulayanlardansanız sizi de 22 Haziran Pazartesi günü saat 21:00’de bu buluşmaya dahil olmaya çağırıyoruz.

Marshall Goldsmith’in Değişim Çarkı’nı ücretsiz okumak ve kitap üzerine gerçekleşecek keyifli sohbete katılmak için MediaCat Book Club’a buradan üye olabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.