Media Markt’tan bir mağaza daha

Avrupa'nın en büyük elektromarket zinciri Media Markt, Türkiye'deki en büyük mağazasını

28.02.2008 - 15:14 | MediaCat

Avrupa’nın en büyük elektromarket zinciri Media Markt, Türkiye’deki en büyük mağazasını bugün saat 06.00’da İstanbul Beylikdüzü’nde açıyor.

Toplam 9 bin metrekarelik alana sahip olan mağazanın açılışında 300 eleman ve 60 bodyguard görev yapacak. Jandarma ve polisin de bulunacağı açılış için 1.500 metre demir bariyer hazırlandı. Şirketin Ümraniye’deki ilk mağazasının açılışında izdiham yaşanmıştı. Düzenlenen basın toplantısında konuşan Alman Media Saturn’ün Türkiye Genel Müdürü Mustafa Altındağ, daha önce 1.000 YTL’nin altında ‘doğru dürüst’ bir laptop bulunamazken, kendileri sektöre girdikten sonra, birçok firmanın fiyatlarında, yüzde 40’lara varan oranlarda indirim yaptığını savundu. Türkiye’de herkesi bilgisayar sahibi yapmayı hedeflediklerini belirten Altındağ, Ankara’da daha büyük bir Media Markt açacaklarını bildirdi.

Altındağ, her yıl 850 bin kişinin evlendiğini, bu kişilerin beyaz eşyaya ve elektroniğe ihtiyaçları bulunduğunu, bundan dolayı yatırımlara devam edeceklerini vurguladı. 300 araçlık otoparka sahip Beylikdüzü mağazasında 70 binden fazla ürün çeşidi satılacak.

Kaynak: Zaman

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.