McDowell’s’tan patron devriyelerine karşı yaratıcı çözüm

Dikkatli ol, patron geliyor!

19.08.2013 - 15:13 | Haluk Kasarcı

İşyerinizdesiniz ve çalışmaktan sıkıldığınız sırada online ticaret sitelerindeki fırsatları kovalıyor, can sıkıntınıza derman olmasını umduğunuz videolar izliyor ya da arkadaşlarınızla sohbet ediyorsunuz… Bu keyifli kaçamağı bozabilecek yegâne unsur olan patronunuz ise ofiste dolaşıyor diyelim. Kendisini geç fark etmeniz bir anda işle ilgili bir şeyler yapıyor gibi görünememenize ve başınızın hayli ağrımasına neden olabilir. Merak etmeyin, McDowell’s sizin için harika bir uygulama ile bu sıkıntıya düşmemenizi garanti ediyor.

DDB Mudra imzası taşıyan ‘Boss Patrol’ isimli uygulama, aynı işyerinde çalışan kişilerin birbirlerini yaklaşan patronları hakkında uyarmaları için geliştirildi. Kaydedilen herhangi bir kelimenin (Geliyor, Aman, Dikkat vb.) söylenmesi ya da klavyede atanmış bir tuşa basılması ile bilgisayarınızla etkileşime geçen uygulama ekranınızda o an ne varsa yerine Excel tabloları ya da Powerpoint sunumları koyarak başınızın ağrımasına engel oluyor.

[youtube]http://youtu.be/ASnYBmvU8i8[/youtube]

Kaynak: Digiday

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.