MediaCat

McDonald’s Türkiye’den global başarı

McDonald’s Türkiye, 2017 performansı ile 119 ülke arasında birinci sırada yer aldı.

McDonald’s Türkiye’den global başarı

Anadolu Grubu çatısı altında faaliyet gösteren McDonald’s Türkiye, bir önceki yıla kıyasla 2017’de müşteri sayısını yüzde 15 artırdı ve McDonald’s’ın dünya çapında faaliyet gösterdiği 119 ülke arasında müşteri sayısındaki büyüme performansı ile birinci sırada yer aldı.

McDonald’s Türkiye’nin sergilediği başarıyı değerlendirdiği sözlerinde McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Oğuz Uçanlar, temel misyonlarının, restoranlarına daha fazla insanı getirmek olduğunu, bunun için önce müşterilerine kulak verdiklerini ve onların en çok önem verdikleri konulara odaklandıklarını söyledi. Geçtiğimiz yıl yüzde 16 büyüme göstererek 840 milyon liralık ciroyla 2018 hedeflerine 2017’de ulaştıklarını açıklayan Uçanlar, 119 ülkeye örnek gösterilen bir performans sergilediklerini belirtti ve birincilik ödülünü Nisan ayında ABD’nin Orlando şehrinde 10 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirilecek McDonald’s Global Kongresi’nde alacaklarını açıkladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.