Maxus’tan teknoloji danışmanlığı birimi

Pazarlama teknolojileri ajansları da harekete geçiriyor.

10.02.2016 - 08:20 | Ozan Mert

Maxus’tan teknoloji danışmanlığı birimi

WPP’ye bağlı GroupM ajanslarından Maxus, kendi bünyesinde Maxus Technology Consulting isimli uluslararası bir birim kurduğunu duyurdu. Birim ajans müşterilerine, farklı teknolojileri pazarlama faaliyetleri kapsamında nasıl kullanabilecekleri konusunda danışmanlık hizmeti verecek.

Birim Maxus CIO’su David Kaganovsky, teknoloji direktörü Gary Revenson ve CSO Damien Blackden tarafından yönetilecek. Kaganovsky’ye göre markaların pazarlama teknolojilerine yaptıkları yatırımlar hızla arttı; medyanın görünümü de değiştikçe müşteriler Maxus’a fikir danışmaya başladılar. Ajans şimdi yeni birimle birlikte CMO’lara herhangi bir pazarlama teknolojisi yatırımına yönelik kararlarında yardımcı olacak, iyi ortaya konmuş ve gerekçelendirilmiş bir inceleme sunacak.

Birim Maxus teşkilatının bir parçası olarak ajanstaki farklı ekiplerle birlikte çalışacak ve sistematik bir şekilde müşterilerin çözüm yığınındaki her unsur ve alt sistemi değerlendirerek yatırımın geri dönüşünü yükseltmeye ve medyanın bütçe içindeki payının azami seviyede kalmasına katkıda bulunacak.

Maxus’un yatırımı son dönemde hızla yükselen pazarlama teknolojileri alanı ile ilgili ajans tarafında atılmaya başlanan adımların yeni bir örneği. Önümüzdeki Mayıs ayında düzenlenecek Digital Age Summit 2016’nın bir bölümü de bu alanı konu alıyor. Meraklılarına duyrulur.

Kaynak: M&M Global

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.