Mavi Jeans’e yeni genel müdür

Mavi Jeans genel müdürlüğüne...

16.10.2008 - 10:39 | MediaCat

Türkiye’de blue jeans sektörünün lideri olan Mavi’nin genel müdürlüğüne, Cüneyt Yavuz getirildi. CEO Ersin Akarlılar, Cüneyt Yavuz’un Mavi ailesine katılmasından mutluluk duyduklarını, şirketin güçlenen kurumsal yapısı sayesinde hedeflerine hızla ulaşmayı planladıklarını açıkladı. Procter & Gamble’ın farklı ürün gruplarında üst düzey yöneticilik yapan ve beş yıldır görevini yurtdışında sürdüren Yavuz, Mavi’nin perakendecilikte büyüme hedeflerine önemli katkı sağlayacak.

1968 doğumlu olan Cüneyt Yavuz, Robert Kolej’i bitirdikten sonra, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Ardından Amerika’da, Johns Hopkins Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamladı. 1992’de Procter & Gamble’da çalışmaya başlayan Cüneyt Yavuz, Gillette , Duracell, Oral-B ve Braun markalarında Türkiye, Balkanlar ve İsrail bölgelerinden sorumlu farklı yöneticilik pozisyonları üstlendi. Son olarak şirketin Doğu Avrupa Bölgesi’nden sorumlu Satış ve Pazarlama yöneticiliği yapan Yavuz, evli ve bir çocuk sahibi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.