Mavi İletişim Grubu’na iki yeni marka

Reklam, halkla ilişkiler, e-iletişim, medya planlama ve satın alma gibi

28.04.2008 - 17:52 | MediaCat

Bioder ile Bioxcin markalarının üreticisi ve Türkiye dermokozmetik sektörünün yenilikçi firması B’IOTA, yakında piyasaya süreceği iki yeni markası ‘Deracine’ ve ‘Biomeen’ için açtığı konkur sonucunda, Vitamin Sağlık İletişimi Ajansı ile çalışmaya karar verdi.

Reklam, halkla ilişkiler, e-iletişim, medya planlama ve satın alma gibi farklı disiplinlerde faaliyet gösteren ajanslarıyla entegre iletişim hizmetleri sunan Mavi İletişim Grubu’nun sağlık iletişimi ajansı Vitamin; B’IOTA Laboratuvarları’nın yakında piyasaya süreceği iki yeni markası Deracine ve Biomeen için açılan konkurları kazandı.

Mavi İletişim Grubu ajanslarının modüler ya da bütünleşik olarak hizmet sunduğu markalar arasında; Sihir Mobilya, Natuzzi, Hisar Yapı/TriadPark, Migros, Jaguar, Doğan Yayın Holding, Inter Limousine, Gül Yapı/SkyPort, Jump, Capitol AVM, Yapı Kredi Koray, Polat Holding, Polat İnşaat, Polat Enerji, Akkök Grubu, Galatasaray Sportif A.Ş, Aydın Doğan Vakfı, Martı GYO, Amerikan Hastanesi, Garanti Yatırım Ortaklığı, Levent Şirketler Grubu, Maya Medya ve Fiba GYO gibi değerli marka ve kurumlar yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.