Maurice Lévy’den reklamcı usulü yılbaşı videosu

Publicis Groupe'tan 2015'e 'pre-roll' bakış.

16.12.2015 - 15:17 | Haluk Kasarcı

Maurice Lévy'den reklamcı usulü yılbaşı videosu

Siz de izleyeceğiniz videoyu saniyeler içinde mundar eden pre-roll reklamlardan usandınız değil mi? Bir rahat vermiyorlar ki Publicis Groupe’un yeni yıl dileklerini görsek dediğinizi duyar gibiyiz. Yapmanız gereken şimdiye kadar alıştığınızdan pek farklı değil, reklamı atlayın yeter.

Maurice Lévy’nin 2015’te grup bünyesinde yaşanan önemli gelişmeleri ve 2016’ya dair iyi dileklerini içeren videosu için yukarıda verilen formül işe yaramayabilir zira Publicis Groupe Wishes 2016 internet sitesinin girişinde ziyaretçilerin karışısına adeta bir pre-roll reklam gibi çıkan ve ileriye alınamayan Maurice Lévy videosunu aşmak için “Skip Maurice” kutucuğuna tıklamanız gerekiyor. Bir süredir yılsonları için kamera karşısına geçerek yeni yıl mesajını paylaşan Levy’nin bu yıl izlediği yöntem adından epey söz ettireceğe benziyor.

Lévy ve ekibinin, videolarını 13 Kasım’da Paris’te gerçekleşen terör saldırılarında hayatlarını kaybeden iki kıdemli kreatifi Fabrice Dubois ve Yannick Minvielle ile tüm 13 Kasım kurbanlarına ithaf ettiklerini de ekleyelim.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.