MediaCat

Matthew McConaughey’den insanlığa çağrı

Oyuncu, Salesforce’un Super Bowl reklamında insanlığa alternatif dünyalar yerine gerçek Dünya’ya sahip çıkmalarını tavsiye ediyor.

Matthew McConaughey’den insanlığa çağrı

“Kaçma zamanı değil. Etkileşim zamanı. Daha fazla ağaç dikmenin zamanı geldi. Daha fazla güven inşa etmenin; hepimiz için daha fazla alan inşa etmenin zamanı.” Bu sözler, Salesforce’un Super Bowl reklam filmi için kamera karşısına geçen Matthew McConaughey’e ait.

Filmde astronot kostümüyle arz-ı endam eden ünlü oyuncu, herkes gözünü Mars gibi gerçek ve metaverse gibi kurgusal evrenlere dikmişken esas önem arz edenin içinde yaşadığımız gezegen olduğunu hatırlatıyor.

Bir dakika uzunluğundaki film, uzayın sınırında durmuş, ufku hayranlıkla seyreden bir astronotu canlandıran McConaughey’in ters köşe bir omuz silkmeyle dünyanın kendisine sunduklarına daha düşkün olduğunu fark etmesini konu alıyor. Bu farkındalığı daha geniş kitlelere yaymayı hedefleyen oyuncu, izleyenleri gözlerini başka dünyalara dikenlerin aksine Dünya’yı seçmeye ve onu canlandırmak için gayret göstermeye davet ediyor.

Salesforce’un 2030 yılına kadar bir trilyon ağaç yetiştirme ve 2040 yılına kadar sıfıra yakın karbon emisyonu elde etme planlarını vurgulayan #TeamEarth kampanyasının bir parçası olan film, şirketin kendi kreatif ekibi ve Matthew McConaughey tarafından oluşturuldu. McConaughey, yeni dönemde ayrıca Salesforce’un marka danışmanı olarak da görev yapacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.