Mastercard’da üst düzey atama

Mastercard Doğu Avrupa Bölgesi Pazarlama ve İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev alacak isim belli oldu.

13.10.2022 - 14:19 | MediaCat

Ödeme teknolojileri alanında faaliyet gösteren Mastercard’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Yasemin Develioğlu, Mastercard Doğu Avrupa Bölgesi Pazarlama ve İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcılığına atandı.

Yasemin Develioğlu, yeni görevinde Türkiye’nin de dahil olduğu, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, Beyaz Rusya, Ermenistan, Moldova ve Ukrayna’yı kapsayan Doğu Avrupa bölgesinin pazarlama ve iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak. Develioğlu aynı zamanda markanın bölgedeki sponsorluk projelerini ve Paha Biçilemez platformlarını da yönetecek.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Develioğlu, sonrasında London School of Economics’te pazarlama sertifika programına katıldı. Kariyerine 2004 yılında Unilever Türkiye’de başlayan Develioğlu; Türkiye, İsrail, Türki Cumhuriyetler, İran ve Orta Doğu ülkelerini kapsayan NAMET bölgesinde farklı ürün kategorilerinde birçok marka ve ürün projelerini yürüttü. 2012-2017 yılları arasında Coca Cola Türkiye Pazarlama Müdürlüğü görevinde birçok ödüllü projeye imza atan Develioğlu, 2017 yılında Jolly Tur’a CMO olarak atanmıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.