Büyük olduğu için ucuz, ucuz olduğu için büyük

A101'den tartışmaya Müge Anlı ile nokta koyan reklam filmi.

13.10.2022 - 15:23 | MediaCat

“Basit Bi’ Soru” kampanyasıyla büyük olduğu için mi ucuz, ucuz olduğu için mi büyük olduğunu sorgulayan A101, tartışmaya son noktayı Celebrity Güven Endeksi’nde 2021 yılında Türkiye’nin en güvenilir bulduğu üç isimden biri olan Müge Anlı ile koyuyor.

Concept imzalı reklam filmine A101 TIR’ıyla giriş yapan Müge Anlı, soruyu insanlarla birlikte masaya yatırıyor ve olayı çözüme kavuşturuyor. Filmin sonunda “Yüzde 101 arkasındayız” mesajıyla A101’in kalite ve ucuzluğuna vurgu yapılıyor.

Markaya inancını ve işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Müge Anlı, “Hepimizin güvenerek ve severek alışveriş yaptığı A101, ucuz fiyatları, yaygınlığı ve kalitesiyle kısa zamanda tüm evlere girerek, yüreklerimizi fethetti. Kalite standardını uygun fiyatlarla herkesin erişimine sunması sebebiyle A101, özellikle beğendiğim, büyüklüğüne ve ucuzluğuna tereddütsüz güvendiğim bir marka” yorumunda bulundu.

KÜNYE

  • Reklamveren: A101
  • Reklam Ajansı: Concept
  • Prodüksiyon Şirketi: Depo Film
  • Yönetmen: İlkay Kopan

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.