Mastercard Türkiye yeni iletişim ajansını seçti

Markanın yeni dönem iletişim çalışmalarını yürütecek ajans belli oldu.

22.07.2020 - 12:57 | MediaCat

Mastercard Türkiye yeni iletişim ajansını seçti

Ödeme teknolojisi markası Mastercard, Türkiye’deki iletişim faaliyetlerini yürütecek ajansı seçti. Buna göre, Mastercard Türkiye’nin yeni iletişim ajansı MSLGROUP Türkiye oldu. MSLGROUP Türkiye, stratejik iletişim ortaklığı kapsamında MasterCard’a medya ilişkileri, içerik üretimi, influencer iletişimi, kriz ve gündem yönetimi, kurumsal sosyal sorumluluk ve paydaş ilişkileri konularında destek verecek.

MSLGROUP Türkiye Ajans Başkanı Mehin Öner, işbirliğini, “Tüm dünyanın içinden geçtiği bu zorlu dönemde Mastercard gibi sektörünün lideri bir markayı portföyümüze katmış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. MSLGROUP Türkiye olarak uluslararası alandaki gücümüz ve yerel tecrübemizle başarılı işlere imza atacağımıza olan inancımız tam” sözleriyle değerlendirdi.

Son olarak Mastercard ile işbirliğine imza atan MSLGROUP Türkiye’nin müşteri portföyünde Ericsson, Hilton, BBC Studios, NBA gibi küresel markalar yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.