MasterCard 2014’e de paha biçemiyor

New Yorklulara Times Meydanı’nda yer alma fırsatı

31.12.2013 - 10:47 | Haluk Kasarcı

MasterCard 2014’e alışkın olduğumuz ‘Paha biçilemez’ serisinin interaktif bir versiyonu ile girmeye hazırlanıyor. Markanın yeni yıla özel kampanyası ile New Yorklular, Times Meydanı’ndaki dijital billboard’larda yer alma fırsatı yakalıyor.

#PricelessNewYearhashtag’iyle başlatılan dijital kampanya kapsamında marka kullanıcıların Facebook, Instagram veya Twitter’dan gelecek ‘paha biçilemez anlar’ının fotoğraflarını bekliyor. MasterCard’ın ‘bugüne kadar yapılmış olan en büyük entegre dijital kampanya’ olarak nitelendirdiği etkinlik için şimdiden bir sürü fotoğraf biriktirilmiş durumda. Göze en hoş gelen fotoğrafların 31 Aralık günü akşam 6’dan yeni yılın ilk dakikalarına kadar sergileneceği Times Meydanı’nda #PricelessNewYear kampanyası epey konuşulacak gibi görünüyor.

Kullanıcıları dijital billboard’lara yerleştiren etkinliğin dışında 30 saniyelik ‘Arrivals’ adlı bir spotu da bulunan kampanya ile MasterCard yeni yılda televizyonda da yer alarak kapsamlı bir iletişim yapmaya hazırlanıyor.

[youtube]http://youtu.be/J9BgytRgWug[/youtube]

Kaynak: Marketing Land

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.